Policjanci rywalizowali o puchar komendanta

W minioną sobotę na
Jeziorze Popek odbyły się III Spinningowe Zawody Wędkarskie o
Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Do zawodów stanęło
14 policjantów. Nagrodę główną za ...

W minioną sobotę na Jeziorze Popek odbyły się III Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Do zawodów stanęło 14 policjantów. Nagrodę główną za zajęcie I-ego miejsca zdobył st.sierż.Zakierski Mariusz. Zaraz za nim na podium stanął asp. Chachulski Paweł, a trzecie miejsce zdobył asp. Augściński Marian.

Brodniccy funkcjonariusze, spotkali się w minioną sobotę (16.05.) , nad Jeziorem Popek, aby wziąć udział w rywalizacji w III Spinningowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Zawody rozpoczęły się o świcie i trwały przez 6 godzin. W samo południe sędzia główny Rytka Marek zakończył bój policjantów o największą rybę. Podczas zawodów obowiązywały reguły amatorskiego sportu wędkarskiego. Największą liczbę punktów zdobył st.sierż. Zakierski Mariusz, łowiąc cztery szczupaki w tym największego szczupaka zawodów o długości 56 cm. Zaraz za nim na podium, znalazł się asp. Chachulski Paweł , który otrzymał nieco mniej punktów, łowiąc dwa szczupaki i okonia. Trzecie miejsce przypadło asp.Auguścińskiemu Marianowi, który złowił jednego szczupaka. Nagrodę dodatkową za największego okonia zawodów o długości 35cm otrzymał st.asp. Wasielewski Tomasz. Wszystkie ryby powróciły do jeziora. Zwycięzcom zawodów nagrody wręczył Starosta Brodnicki Piotr Boiński. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Za pomoc w organizacji zawodów, serdecznie dziękujemy Staroście Brodnickiemu, Burmistrzowi Brodnicy, Wójtom gmin Brodnica ,Brzozie, Zbiczno i Bobrowo oraz wszystkim, którzy dołożyli starań aby zawody te, odbyły się we wspaniałej sportowej atmosferze.